S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Dokumenty k veřejným zakázkám

Vytvořeno: 27. 7. 2011 Poslední aktualizace: 27. 7. 2011

Vzhledem k zásadnímu významu bezchybného průběhu zadávacích a výběrových řízením pro realizaci projektu v rámci oblasti intervence 3.2 Integrovaného operačního programu byla do sekce Dokumenty IOP přidána nová záložka Dokumenty k veřejným zakázkám (odkaz). Na jednom místě tak budou shromážděny základní dokumenty k realizaci veřejných zakázek a dále zde budou uveřejňovány např. vzory kontrolních listů, které využívá odbor EF při posuzování průběhu veřejných zakázek, vzory zadávacích dokumentací, stanoviska odboru evropských fondů k jednotlivým problematickým otázkám a další materiály, které mohou pomoci příjemcům při realizaci veřejných zakázek.