S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Dejte hlas českým památkám

Vytvořeno: 5. 5. 2014 Poslední aktualizace: 5. 5. 2014

Rádi navštěvujete a obdivujete české a moravské zámky, kláštery, muzea nebo industriální památky? Máte oblíbená místa, kam se každoročně vracíte? Tak právě pro vás je připravená soutěž „Dejte hlas českým památkám.“

Vyberte si z fotografií šestnácti jedinečných památek podpořených z Integrovaného operačního programu a hlasujte pro jednu z nich. O vaši přízeň soutěží Litomyšl, Veltrusy, Teplá, Sázava, Valtice, Jindřichův Hradec, Plasy, Kroměříž, Kuks, Vila Stiassni, Vila Tugendhat, Lednice, židovské památky, Vítkovice, Velehrad a Terezín.

Soutěž trvá od 1. května do 31. srpna 2014. Hlasovat je možné pouze jednou, a to po vyplnění registračního formuláře.

Podělíte-li se s námi navíc o nevšední zážitek z českých památek na našem facebookovém profilu, zašleme vám drobný dárek jako poděkování.

Na výherce čekají nejen hodnotné ceny, ale také volné vstupenky do Národního centra fotografie a dílny tapisérií v Jindřichově Hradci, individuální prohlídka Květné zahrady se specialistou na zahradní umění v Kroměříži, vstupenka pro dvě osoby do všech židovských památek z projektu „Deset hvězd,“ možnost navštívit objekty poutního místa na Velehradě a v neposlední řadě vstup do průmyslového areálu Vítikovických železáren.

Více na webu Kvalita života.