S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Aktualizace textu výzev k předkládání žádostí o poskytnutí grantu sub-projektů do malých grantových schémat pro Aktivitu I. Psychiatrická péče a Aktivitu II. Péče o děti

Vytvořeno: 27. 10. 2014 Poslední aktualizace: 27. 10. 2014

V rámci Programu CZ11 „Iniciativy v oblasti veřejného zdraví“ byly aktualizovány texty výzev k předkládání žádostí o poskytnutí grantu sub-projektů do malých grantových schémat pro Aktivitu I. Psychiatrická péče a Aktivitu II. Péče o děti.

Aktualizovaný text výzvy k předkládání žádostí o poskytnutí grantu sub-projektů pro malé grantové schéma Aktivita I. Psychiatrická péče naleznete zde.

Aktualizovaný text výzvy k předkládání žádostí o poskytnutí grantu sub-projektů pro malé grantové schéma Aktivita II. Péče od děti naleznete zde.