S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

776/2021 Uvědomuje si ministerstvo a pan ministr, že tzv. vakcíny jsou stále v experimentální fázi a firmy produkující tuto experimentální látku se vyvázaly náhradě plnění při poškození zdraví? • Zaručuje se tedy ministerstvo zdravotnictví ČR a pan ministr Vojtěch, že experimentální látky, nyní nazývané vakcína proti Covid -19, od všech firem, které dodávají tuto látku do ČR mají platnou registraci v EU (ne pouhou výjimku), jako očkovací látka ve smyslu , že Vakcína (též očkovací látka nebo imunizační agens) je látka, jejíž vpravení do organismu má zajistit stimulaci imunitního systému, aby si organismus vytvořil mechanismus obrany proti konkrétnímu onemocnění bez toho, aby skutečně onemocněl.? • Zaručuje se ministerstvo zdravotnictví a pan ministr Vojtěch, že experimentální látky, které jsou nuceny lidem v ČR, v rámci kampaně covid-19, jsou-li aplikovány, zajistí bezinfekčnost takto modifikované osoby? • Splňují experimentální emulze, kterými se nyní očkuje v ČR název vakcína? • Pokud ano, proč a dle čeho vycházíte. • Jak je možné, že lidé naočkování genovou terapií v experimentální fázi, mylně médií nazývanou vakcínou proti Covid 19 jsou preferováni a další

Vytvořeno: 20. 10. 2021 Poslední aktualizace: 20. 10. 2021

Přílohy

Typ souboru: pdf
776a.pdf (808,29 KB)