Občan | Pacient

Stabilizace sester ve zdravotnických zařízeních ČR

V pátek 24. dubna 2009 se na téma "Stabilizace sester ve zdravotnických zařízeních ČR" konala tisková konference ministryně zdravotnictví Daniely Filipiové.

Za ministerstvo se setkání s novináři zúčastnili Marek Šnajdr, 1. náměstek ministryně, Markéta Hellerová (vystoupila zde též s prezentací - viz níže - Přílohy), náměstkyně ministryně pro zdravotní péči, Dana Jurásková, ředitelka Všeobecné nemocnice v Praze a prezidentka České asociace sester, Pavel Horák, ředitel Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR, Jaroslava Kunová, ředitelka Fakultní nemocnice Plzeň a předsedkyně Asociace nemocnic ČR a Jana Nováková, náměstkyně pro ošetřovatelství pražské Fakultní nemocnice Motol.

Poznámka: Podrobné informace naleznete v níže přiložených dokumentech (Soubor "Stabilizace_sester_prezentace" byl 7.5.2009 upraven).

*  *  *

Malá fotogalerie z tiskové konference:

Pani_ministryne_s prvnim_namestkem a _tiskovym_mluvcim.jpg

Zleva představitelé ministerstva: Marek Šnajdr, 1. náměstek, Daniela Filipiová, ministryně zdravotnictví a Vlastimil Sršeň, ředitel odboru komunikace s veřejností a tiskový mluvčí.

hoste_TK.jpg

Zleva hosté tiskové konference: Jaroslava Kunová, ředitelka FN Plzeň, Pavel Horák, ředitel VZP ČR a Dana Jurásková, ředitelka VFN v Praze a prezidentka ČAS.

ministryne_s_1_namestkem.jpg

Paní ministryně se svým prvním náměstkem.

red_Horak_a_nam_M_Hellerova.jpg

Pavel Horák, v pozadí Markéta Hellerová.

red_Juraskova_pri_komunikaci.jpg

Dana Jurásková odpovídá novinářům.

pani_ministryne_v_zajeti_novinaru.jpg


Paní ministryně v zajetí kamer a mikrofonů těsně po skončení tiskové konference.

Nástroje stránky

Informace o stránce

Publikováno: 24.04.2009

Poslední úprava: 06.04.2010, 15:19