Občan | Pacient

Novinky

Na Ministerstvu zdravotnictví zasedla kvůli koronaviru Ústřední epidemiologická komise (uvnitř videozáznam tiskové konference)

27. 02. 2020 | Tiskové centrum / Tiskové zprávy / 2020

Komise projednala aktuální vývoj ohledně onemocnění koronaviru v Evropě a připravenost ČR na možné rozšíření nákazy na její území.

Celý článek

Ministerstvo zdravotnictví schválilo investici do modernizace chirurgických oborů ve FN Hradec Králové v hodnotě 2,4 miliardy

26. 02. 2020 | Tiskové centrum / Tiskové zprávy / 2020

Ve Fakultní nemocnici Hradec Králové, která zajišťuje superspecializovanou a specializovanou péči v oblasti severovýchodu Čech, patří chirurgické obory k nejvýznamnějšímu segmentu poskytované zdravotní péče.

Celý článek

Vyjádření ministra Adama Vojtěcha k šíření nákazy COVID-19 v Evropě

24. 02. 2020 | Tiskové centrum / Tiskové zprávy / 2020

Protože počet případů zejména v severní Itálii skokově roste, svolal na čtvrtek 27. února ministr zdravotnictví Adam Vojtěch Ústřední epidemiologickou komisi.

Celý článek

Vzdělávání na rezidenčních místech bude pro mladé lékaře finančně zajímavější, zejména tam, kde jich je nedostatek

24. 02. 2020 | Tiskové centrum / Tiskové zprávy / 2020

Ministerstvo zdravotnictví představilo novou koncepci dotací na rezidenční místa pro mladé lékaře. Má za cíl zlepšit personální situaci v regionech, kde je nedostatek lékařů a finančně podpořit mladé lékaře v průběhu specializačního vzdělávání.

Celý článek

Národní ošetřovatelské postupy přinesou sjednocení kvality ošetřovatelské péče

21. 02. 2020 | Tiskové centrum / Tiskové zprávy / 2020

Ministerstvo zdravotnictví připravilo ve spolupráci s Národním centrem ošetřovatelství a nelékařských oborů v Brně a se zástupci poskytovatelů zdravotních služeb čtyři národní ošetřovatelské postupy, které budou sloužit sestrám v jejich práci.

Celý článek

Roadshow kampaně Studuj zdrávku pokračuje v Praze a uvádí nový spot

21. 02. 2020 | Tiskové centrum / Tiskové zprávy / 2020

Po Ostravě, Plzni a Hradci Králové byla další zastávkou na celorepublikové roadshow Ministerstva zdravotnictví ke kampani Studuj zdrávku také Praha.

Celý článek

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 

O ministerstvu

Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch, MHA Ministr zdravotnictví ČR

Anketa