Odborník | Zdravotník

Rychlé odkazy

Kontakty

Ministerstvo zdravotnictví - oddělení Český inspektorát lázní a zřídel

adresa: Palackého nám. 4, 128 01 Praha 2

Identifikátor datové schránky: pv8aaxd

Všechna telefonní čísla mají formát 224 972 xxx, kde xxx je telefonní linka. Rozdělení referentů podle lokalit naleznete ZDE.

Titul Příjmení Jméno Funkce Email Tel. linka Místnost Fax
  Důrová Lenka sekretariát Lenka.Durova@mzcr.cz 403 306 224915997
Ing. Holub Josef referent Josef.Holub@mzcr.cz 481 309  
Mgr. Hronec Lukáš referent Lukas.Hronec@mzcr.cz 903 310  
Mgr. Kontowiczová Romana referent Romana.Kontowiczova@mzcr.cz 816 310  
Ing. Líčeník Radim referent Radim.Licenik@mzcr.cz 830 309  
RNDr. Procházka Pavel referent Pavel.Prochazka@mzcr.cz 564 308  
Mgr. Třískala Zdeněk vedoucí oddělení Zdenek.Triskala@mzcr.cz 545 307  
Mgr. Vacková Alena referent Alena.Vackova@mzcr.cz 581 308  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nástroje stránky

Informace o stránce

Publikováno: 27.08.2010

Poslední úprava: 08.03.2017, 16:42