Odborník | Zdravotník

Věda a lékařská povolání Ošetřovatelství a nelékařská povolání Kvalita a bezpečí Rezidenční místa 2020

Novinky

Metodické doporučení pro poskytování psychosociální podpory ve zdravotnictví

03. 09. 2019 | Ošetřovatelství a nelékařská povolání / Informace a stanoviska

Ministerstvo zdravotnictví ČR vydalo metodické doporučení pro poskytování psychosociální podpory ve zdravotnictví s cílem vytvoření sítě vyškolených poskytovatelů psychosociální podpory napříč resortem zdravotnictví a jejich následného zapojení do praxe.

Celý článek

Kvalifikační standard Farmaceutický asistent

03. 09. 2019 | Ošetřovatelství a nelékařská povolání / Vzdělávání - Akreditace / KVALIFIKAČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ- odborná způsobilost / Národní vzdělávací standardy

Kvalifikační standard k vyhlášce č. 39/2005 Sb. pro vzdělávací program Farmaceutický asistent specifikuje podrobněji minimální požadavky na vzdělávací program vyšší odborné školy.

Celý článek

Kvalifikační standard Nutriční terapeut

03. 09. 2019 | Ošetřovatelství a nelékařská povolání / Vzdělávání - Akreditace / KVALIFIKAČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ- odborná způsobilost / Národní vzdělávací standardy

Kvalifikační standard k vyhlášce č. 39/2005 Sb. pro studijní/vzdělávací program Nutriční terapeut specifikuje podrobněji minimální požadavky na bakalářský studijní program nebo vzdělávací program vyšší odborné školy.

Celý článek

II. kolo vyhlášených výběrových řízení na rezidenční místa pro rok 2019

25. 06. 2019 | Ošetřovatelství a nelékařská povolání / Rezidenční místa / Rezidenční místa 2019

V případě neobsazení přidělených rezidenčních míst v 1. kole výběrového řízení jsou poskytovatelé zdravotních služeb povinni tuto skutečnost oznámit ministerstvu a výběrové řízení zopakovat.

Celý článek

Seminář k elektronickému formuláři žádosti o poskytnutí dotace na RMN

21. 06. 2019 | Ošetřovatelství a nelékařská povolání / Rezidenční místa / Rezidenční místa 2019

Odbor ONP ve spolupráci s Ministerstvem financí a společností Syscom Software dokončují elektronický formulář žádosti o poskytnutí dotace na rezidenční místo pro nelékařské obory. V této souvislosti se ve středu 4. září 2019 uskuteční seminář.

Celý článek

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 

O ministerstvu

Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch, MHA Ministr zdravotnictví ČR

Anketa